KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16218378
nr 1621 8378
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Etsning, "Den gamla vedboden". Signerad, numrerad 31/50. Bildmått: 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
måndag 20 maj 2024
kl 18:23:35